Google Reklam

Daha Fazla Potansiyel Müşteriye Ulaşmak İçin Google Reklam Vermek mi İstiyorsunuz?

Google Ads Uzmanlarımızın Danışmanlığında Değerli Dönüşümler Elde Edin.

Hemen Bizi Arayın 12 Seneyi Aşan Tecrübemizle Hızlı & Profesyonel Google Reklam Hizmetlerimizden Yararlanın

Web Sitenize Trafik Çekin
Kullanıcıları web sitenize yönlendiren dijital reklamlarla online satışlarınızı, rezervasyonlarınızı büyütün.
Telefon Aramaları Alın
Telefon numaranızı orataya çıkaran reklamlar sayesinde daha çok müşterinin sizi aramasını sağlayın.

İşletmenize Ziyaretçi Çekin

Kullanıcıların işletmenizi haritada bulmasına yardımcı olan reklamlarıyla müşterinin ziyaret etmesini sağlayın

Google Reklam Ücretleri 2022

Sizin Belirlediğiniz Bir Bütçeyle Google ‘da Reklam Verin Potansiyel Müşterilerinizi Arttırın. İlk Günlerden Size Yeni Müşteriler Getireceğiz!

Bütçenizi Siz Belirlersiniz
google-reklam-butce
Bir reklam bütçesi belirlersiniz ve bu bütçenin üzerinde ödeme yapmazsınız. Ekstra maliyetler yok..
Esnek Bütçe Yönetimi
google-reklam-budget

Reklamlarınızı istediğiniz zaman duraklatabilir kalan bütçeyi daha sonra kullanabilirsiniz.

Tıklamalar İçin Ödeme
google-reklam-fiyatlandirma

Yalnızca kullanıcılar işlem yaptığında ücret ödeyin. Ekstra Maliyet Ödemeyin.            

Google Reklam Hakında S.S.S

Google Ads (önceki adları Google AdWords ve Google AdWords Express) işletmelerin Google Arama, YouTube ve diğer web sitelerinde ürün ve hizmetlerini tanıtmak için kullandıkları dijital reklamcılık çözümüdür. Google Ads, reklamverenlerin reklamları için telefon aramalarını veya web sitesi ziyaretlerini artırmak gibi belirli hedefler seçmesine de imkan sağlar. Google Ads hesabıyla reklamverenler bütçelerini ve hedeflemelerini özelleştirebilir, reklamlarını istedikleri zaman başlatabilir veya durdurabilir.

Google AdWords ve Google AdWords Express bundan sonra daha yeni daha gelişmiş Google Ads adını alıyor.

Google Ads, kullanıcılar internette sizin sunduğunuz ürün veya hizmetleri aradığında reklamınızı gösterir. Akıllı teknolojiden faydalanarak Google Ads reklamlarınızın potansiyel müşterilerin karşısına işlem yapmaya hazır oldukları anda çıkarılmasına yardımcı olur.

  1. Hedefinizi belirleyerek başlayabilirsiniz. Örneğin, web sitenize daha çok ziyaretçi çekmek veya işletmenizin daha çok aranmasını sağlamak gibi.
  2. Ardından reklamınızın gösterilmesini istediğiniz coğrafi alanı seçebilirsiniz. İşletmenizin çevresinde küçük bir alan veya şehirler, bölgeler ya da ülkeler gibi daha geniş bir alan olabilir.
  3. Son olarak reklamınızı oluşturup aylık bütçe sınırınızı belirlersiniz.

Reklamınız onaylandıktan sonra hedeflediğiniz alandaki kullanıcılar sizinkine benzer bir ürün veya hizmet aradığında reklam görüntülenir. Yalnızca kullanıcı reklamınızla etkileşim kurduğunda ödeme yaparsınız. Örneğin reklamınızı tıkladığında veya işletmenizi aradığında.

Google Ads’de üç temel reklam türü vardır:

  • Arama Ağı kampanyaları – Genelde metin biçiminde olan bu reklamlar kullanıcılar sizinkine benzer bir ürün veya hizmet aradığında Google Arama sonuçları sayfasında gösterilir.
  • Görüntülü Reklam Ağı kampanyaları – Genelde görsel biçiminde olan bu reklamlar müşterilerinizin ziyaret ettiği web sitelerinde veya uygulamalarda gösterilir.
  • Video kampanyaları – Genelde 6 veya 15 saniyelik videolardan oluşan bu reklamlar YouTube içeriği oynatılmadan önce veya oynatılırken gösterilir.

 

Google Ads maliyetinizi bütçe ayarlarınız belirler. Google Ads hemen hemen her bütçeyle çalışabilir. Yalnızca kullanıcılar reklamınızla etkileşim kurduğunda ücretlendirilirsiniz. Örneğin web sitenizi ziyaret etmek veya işletmenizi aramak için reklamınızı tıkladığında. Google Ads’de minimum harcama koşulu yoktur. Sözleşme süresi koşulu da yoktur, reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Tıklama veya aramanın maliyeti birkaç faktöre göre değişebilir

Google Ads Reklam vermek istiyorsanız bizi 0212 590 20 50 nolu telefondan arayabilir veya online bir toplantı talep edebilirsiniz.

Google Haritalar’da reklam yayınlamak, yakınlardaki müşterilerin ilgisini çekmek için etkili bir yöntemdir. Yerel işletmeniz varsa Haritalar’daki reklamlar sayesinde müşterilerin işletmenize gelmesini kolaylaştırabilirsiniz 

Bir google işletme hesabınız yoksa https://www.google.com/intl/tr_tr/business/ adresinden oluşturabilir veya hesap uzmanlarımızdan destek alabilirsiniz.

Google Ads hesaplarını yönetmek için Google tarafından sertifika verilmiş çevrimiçi pazarlama uzmanları, ajanslar ve arama motoru pazarlamacılarıdır (SEM). İş ortaklarının sertifika alabilmesi için sınavları geçerek Google dijital reklamcılık konusundaki uzmanlıklarını kanıtlamaları ve tüm kalifikasyon gereksinimlerini yerine getirmeleri gerekir. Bu konu hakkındaki tecrübelerini kanıtlamış hesap uzmanlarımız hesap kurulumlarını ve optimizasyonlarınız için gereken tüm donanıma sahiptir.

Google Reklam

İşinizi Beraber Büyütelim

Tamamlanan Proje
1
5/5
Yıllık Tecrübe
1
5/5
Müşteri Memnuniyeti
% 1
5/5

Google Reklam

Analiz

Google reklamlarınızın nasıl performans göstereceğini tamamen ücretsiz bir şekilde gösterelim.

Neleri analiz Ediyoruz?

Teknik Analiz

Mevcut sisteminizin Google Reklamları için teknik yeterliliğe sahip olup olmadığını (Hız, kod yapısı, anahtar kelime analizi, güvenlik) test ederiz.

Rakip Analizi

Halihazırda sizin gibi işletmelerin Google Reklamlardaki performansını, iyi ve kötü yanlarını tespit edip sizin hangi alanlarda kendinizi geliştirmeniz hakkında bilgi toplarız.

Bütçe Analizi

Hedef ve vizyonunuz doğrultusunda, bütçe planlaması yaparak Google Reklamlarınızdan azami ölçüde faydalanmanızı sağlarız.

Projelerdeki Çalışma Stratejimiz

Fikir Toplama

Önce sizi dinliyoruz. Tarihiniz, vizyonunuz , gelenekleriniz, neleri daha iyi yapabileceğiniz, neleri düzeltmeniz gerektiğini bir beyin fırtınası içinde veritabanımıza biriktiriyoruz.

Veri Toplama

Geçmiş dönem verilerinizi , mevcut pazardaki etkilerini, pazarın verilerini bir havuzda toplayıp bunları analiz ediyoruz.

Çalışmaya Başlama

Mevcut çalışmalar tamamlanında bir hareket planı çıkartıp sizin ve bizim görev dağılımlarımız yapılıyor.

Projeler İçin 3 Adım

Her yeni projeye ilk günkü heyecan ve hevesle başlıyoruz. Yeni dostluklar ve beraberliklerin kurulması da ayrıca bize mutluluk veriyor.

Projeye başlamaya karar verildikten sonra ilk aşamada işleri organize etmek için gerçekleştirdiğimiz 3 adımı kısaca anllatık. 

Her yeni proje yeni bir heyecan…

 

Bizim İçin Neler Dediler

İş Ortaklarımızdan Bazılarının Bizim İçin Söyledikleri Bizi Bu İş İçin Daha da  Motive Ediyor

Reklam Harcamalarının yarısının boşa gittiğini biliyorum ,fakat hangi yarısı olduğunu bilmiyorum.

John Wanamaker

Sizi Arayalım

info@sosreklam.com

Biz Sizi Arayalım